Yaşam Haber - Haberin Merkezi
Fırat Edaş, Mühendislerinin Yaratıcı Fikirlerini Ödüllendirdi
22 Aralık 2023 Gündem 287

Fırat Edaş, Mühendislerinin Yaratıcı Fikirlerini Ödüllendirdi

Sorumluluk sahasında bulunan yaklaşık 2 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti sunan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ), Şirket bünyesinde görev yapan mühendislerin ortaya koyduğu birbirinden yaratıcı projeleri ödüllendirdi. Fırat EDAŞ birçoğu hayata geçirilen projeler ile elektrik dağıtım sektörüne katma değer sağlamayı hedefliyor.

Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli’de elektrik dağıtım hizmetini kesintisiz ve kaliteli bir şekilde sürdüren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., bünyesinde görev yapan mühendisler ile geçtiğimiz Nisan ayında düzenlenen “Mühendis Buluşmaları” organizasyonunda bir araya gelmiş ve genç yeteneklerin inovatif projelerini dinlemişti.

Sunulan 90 projeyi değerlendiren jüri ekibi, 4 projenin ödüllendirilmesine karar verdi.

Sektöre katma değer sunacak olan ve çalışmalarına başlanan projelerin ödülleri, Elazığ’da düzenlenen törende sahipleri ile buluşturuldu.

Üstün performans ve çalışma disipliniyle oluşturulan projelerin ödüllendirildiği törene Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Ömer Kandemir, Operasyon Direktörü Doğanay Özbay, Kurumsal Yetkinlikler ve Eğitim Direktörü Selman Nair, Şirket Müdürü Müjdat Çelik ve kurum yöneticileri katıldı.

KANDEMİR: “PROJELERİMİZ SEKTÖRE IŞIK TUTACAK”

İnsan kaynağına verdikleri değeri her fırsatta dile getiren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Ömer Kandemir, törende yaptığı konuşmada:

“Müşteri memnuniyetinde olduğu kadar çalışan odaklı yatırımlarımızı da her geçen yıl arttırdık. Bugün gerçekleştirdiğimiz organizasyon da bunun bir göstergesi. Ortaya koyduğumuz her katma değeri yüksek projenin uzun vadede işimize ve işimizin sürdürülebilirliğine katkı sağlayacağının ve sektöre ışık tutacağının bilinciyle çalışıyoruz. Genç ve dinamik bir ekiple bu yolu yürüyoruz. Her biri birbirinden hevesli ve yaratıcı fikirlere sahip. Onların bu heves ve yaratıcılıkları bizim için oldukça kıymetli. Bizlere sunulan 206 mühendislik projesi arasında seçim yaparken oldukça zorlandık. Projelerin bir kısmını hayata geçirdik, bir kısmını da geliştirmeye devam ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Top