Yaşam Haber - Haberin Merkezi

Yaşam Haber - Haberin Merkezi - KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ 

Mehmet CANBEY

eposta: [email protected]

GENEL YAYIN YÖNETMENİ 

Ferhat CANBEY

e-posta: [email protected]

GENEL YAYIN KOORDİNATÖRÜ 

Ahmet CANBEY

[email protected]

REJİ & TEKNİK SORUMLU

Hasan KAYA

Sabit GÜLDÜREN

KAMERA

Doğukan SEVİNDİK

SPOR SERVİSİ

Mehmet TÜREL

REKLAM DANIŞMANLARI

Cemile ÇİLEM

HUKUK DANIŞMANI

Av.Burak EVCİ

EDİTÖRLER

Hakan BOZDEMİR

ULAŞTIRMA

Ömer ALAGÖZ

 

yasamhaber.com.tr Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır.

Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

yasamhaber.com.tr’da yayınlanan diğer haberler (ajans haberleri hariç) ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve yasamhaber.com.tr’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

yasamhaber.com.tr da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. yasamhaber.com.tr yayınlanan her yazıyı desteklemek durumunda değildir. Makaleler, yazarların şahsi düşünceleridir.

yasamhaber.com.tr sayfalarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

İnternet Medyasının Bağlı Olduğu Başlıca Yasalar

23/01/2008 Tarihli ve 5728 Sayılı Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Ve Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun

4/5/2007 Tarihli ve 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun

* 850 ile başlayan hatlar sabit hat olarak kabul edilir (AVEA hariç). Ücretlendirilmesi her yöne paketiniz varsa dakikalarınızdan düşer. AVEA bu konuda diğer hatlar gibi davranmadığı tespit edilmiştir.

GİZLİLİK POLİTİKASI


© Copyrigth 2020 yasamhaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları yasamhaber.com.tr’a aittir. yasamhaber.com.tr .sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yasamhaber.com.tr’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

yasamhaber.com.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarlar sorumludur. yasamhaber.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the yasamtv.com.tr. However, sometimes the yasamhaber.com.tr uses third parties to process your information. yasamhaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yasamhaber.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yasamhaber.com.tr bazen sizinle ilgili kişisel bilgiler alıyoruz. Örneğin, bize yazarsanız veya bir haber bültenine üye olursanız, bize kim olduğunuzu, sizinle nasıl iletişime geçebileceğimizi  ve yasamhaber.com.tr ve hizmetleri hakkında ne düşündüğünüzü  söyleyebilirsiniz Kullandığınızda  yasamhaber.com.tr  çevrimiçi hizmetleri, biz çerezleri ve toplamak IP adreslerini kullanır.  Tam Gizlilik Politikamızın yasamhaber.com.tr çerezler bölümünde bununla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. 

Top