Yaşam Haber - Haberin Merkezi
YAŞAM TV VE GALA TV’DEN AÇIKLAMA
10 Ocak 2023 Gündem 370

YAŞAM TV VE GALA TV’DEN AÇIKLAMA

Facebook, YouTube ve WhatsApp gibi sosyal medya kanallarında karalama kampanyası yaparak sosyal medya kanallarını tehdit ve şantaj aracı olarak kullanan yukarıda fotoğrafı görünen Yusuf Özyıldırım (yusufi) isimli bu şahıs sosyal medya üzerinde Yaşam tv ve Gala tv hakkında başlattığı karalama kampanyasına Yaşam tv ailesi yanıt verdi.

İşte Yaşam Tv’den yapılan o açıklama.

Ne iş yaptığı belli olmayan, piyasada sanatçı ve şair olarak kendini tanıtan oturduğu evin ve iş yerinin 1 yıldır kirasını dahi ödemeyen mal sahipleriyle mahkemelik olan ve savcılıkta onlarca suç dosyası bulunan şantajcı Yusuf Özyıldırım (yusufi) Facebook, YouTube ve WhatsApp gibi sosyal medya üzerinde birçok iş adamı ve Gazeteciler hakkında;  “FETÖ üyesi, Dolandırıcı ve sahtekar” gibi ithamlardan bulunarak iftiralar atıp şantaj yapmaya devam ediyor.

Bu kişilerde istediğini alamayan Yusuf Özyıldırım,  Paylaşımlarına farklı anlamlar katarak Yaşam tv ve Gala tv markalarımızı hedef alan bu kişi bizi tahrik etmeye çalışıyor. Tarifsiz çirkin yaklaşımı şahsımıza ve markalarımıza zarar verdiği için bizde Yaşam tv ailesi olarak şantajcı Yusuf Özyıldırım (yusufi) isimli şahıs hakkında Bakırköy ve Küçükçekmece Başsavcılıklarına 25 ayrı  suç duyurusunda bulunduk.   

Öte taraftan bu süreçte, yanımızda olan ve bize, haklılığımızı dile getirip, geçmiş olsun diyen dostlarımıza da bilhassa teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Yaşam Tv ve Gala Tv ailesi

Top